Hraní her na velkoformátovém plátně 

BOWLING
Převážně se hraje tak, jako byste kouleli ve skutečném životě. Hození spočívá v uchopení koule, nápřahu a následné hození po lajně, zkrátka jak jste zvyklí. Pokud navíc při puštění koule přidáte rotaci zápěstí, můžete tak přidat na otáčení koule. Pokud kouli pustíte moc pozdě, tak na sebe nebudete moci pyšní. 

VODNÍ SKÚTR
Na tratích tedy závodíte, vyhýbáte se plovoucím minám a občas můžete skočit pomocí rampy a ještě k tomu předvést nějaký trik. Zatáčíte tak, že před sebou držíte ruce jako na řídítkách tedy jako na kole. Když přidáte tělo, tak zatočíte více, případně tak můžete aktivovat turbo. Pro plyn pak stačí uzavřít vaši dlaň v pěst a v opačném případě pak ruku zase povolit. 

TENIS
Soustředíte se především na odpal míčku. Načasování je zásadní a máte možnost  přidat  míčku na rotaci a odlišnosti jeho dráhy letu. Zapříčiníte tak, jestli míček po dopadu zrychlí či naopak. Pro podání stačí klasicky hodit míček do vzduchu rukou, které není vaše hlavní, tj. v ní nedržíte raketu a tou druhou pak zavčas odpálit. 

HOROLEZECTVÍ

Po stěně se pohybujete pomocí rukou a to tak, že se chytáte madel a rukami se jakože přitahujete, takže s nimi jdete zpět k tělu. Nohy se pohybují automaticky, ovšem můžete vyskočit a tak přeskočit pár madel a dostat se výše o něco rychleji. 

DANCE CENTRAL 

Hra přináší nejúchvatnější zábavu - díky více novým skladbám, od disco rytmů až po aktuální taneční pecky. Ovládněte taneční parket! Hra Dance Central, známá svou originální choreografií, vám umožní naučit se oblíbené starší taneční hity a zvládnout kroky a pohyby žhavých tanečních novinek.


FORZA HORIZON 2

Reálné závody v přirozeném prostředí.

Vychutnejte si přírodu kolem Vás, pokud ji vůbec stačíte sledovat.

GTA 5

Svět mafiánů, aut a honiček.

Na velkém projekčním plátně se tato kultovní hra projeví naprosto úžasně.

Vše vidíme téměř ve skutečné velikosti.

Máme desítky dalších her ve 2D i 3D na projekčním plátně.

 Vyberete si určitě přímo u nás.